poniedziałek, 7 marca 2011

Marzec, marzec, marzec

Rozpoczął się kolejny tłusty dla nas miesiąc! Pierwszy weekend należał do Łodzi, w piątek można było usłyszeć set Local Hero w MS Cafe, a dzień później w Małym Pikusiu. O tych miejscówkach na pewno jeszcze usłyszycie, szykujemy dla Was eventy z udziałem Organauts i innych ciekawych osobistości.Nadciąga następny gruby weekend. W piątek zaczniemy mocno bassową imprezą w krakowskim Prozaku. Mocne pierdolnięcie zapewni nam Star Eyes, czyli nikt inny jak reprezentantka nowojorskiej wytwórni Trouble & Bass. Dodatkowo, prócz Organauts swojego seta zaprezentuje Junkie Punks.

Dzień później Local Hero i Dezet rozstaną się... Ale tylko po to, by móc pokazać mega siłę po stejkach, w dwóch miejscach w Polsce w tym samym czasie! Dezet opanuje Tarnowskie Góry na kultowej imprezie ŁĄŁĄŁĄ, z kolei Local Hero będzie świętował urodziny wspomnianej już miejscówy - MS Cafe.Kulminacyjną imprezą tego miesiąca będzie Sound Factory 18go marca w łódzkim klubie Elektrownia. Na dwóch scenach usłyszymy artystów ze Szkocji, Belgii, Hiszpanii czy Polski. Najbardziej jaramy się faktem dzielenia Hell Stage z duetem The Black Spankers! Więcej o imprezie poczytacie tutaj.

To jednak nie koniec, bo już tydzień później ponownie spotkamy się w Krakowie, ale o tym więcej już wkrótce. Przekażcie córkom, że niedługo będziemy i u Was!


Eventy na Facebooku: